ul. Tartaczna 1, 55-050 Sobótka

+48 71 316 21 03

Pn-Pt: 8.00-15.30

Deska tarasowa kompozytowa

Deski tarasowe easyDECK są innowacyjnym produktem łączącym naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atm. oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60% z pyłu drzewnego oraz 30 % polietylenu podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem. Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek tarasowych easyDECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie. Kompozytowe deski tarasowe easyDECK to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Wszystko to sprawia, że easyDECK jest coraz częściej polecany przez architektów, projektantów oraz wybierany przez klientów indywidualnych z całej Polski.

Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek tarasowych easyDECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie. Kompozytowe deski tarasowe easyDECK to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Wszystko to sprawia, że easyDECK jest coraz częściej polecany przez architektów, projektantów oraz wybierany przez klientów indywidualnych z całej Polski.

Elementy do konfiguracji systemu 4deck

Przekrój systemu

Składające się w 60% z pyłu drzewnego topoli kompozytowe deski tarasowe 4DECK o wymiarach: 25 mm (grubość) x 140 mm (szerokość) występują w 4 wersjach kolorystycznych (brąz, ciemny brąz, grafit/antracyt, jasnoszary) w 5 różnych długościach (3.5m, 4.0m, 4.5m, 5.0m, 5.8m). Każda deska posiada dwustronne ryflowanie - grube po jednej stronie, a drobne po drugiej.

1m2 systemu 4DECK składa się z: 7.14mb deski tarasowej 4DECK, 2.5mb legara 4DECK oraz 20 złączek z wkrętami ze stali nierdzewnej. Elementy wykończeniowe tj. listwa cokołowa 4DECK, listwa kątowa 4DECK oraz zaślepki do tarasowej deski kompozytowej 4DECK wyceniane są oddzielnie (ich liczba zależy od kształtu tarasu).

Deska kompozytowa 25 x 140 mm x 3,5m/4,0 m/4,5m/5,0m/5,8m

Deska tarasowa kompozytowa easyDeck 25 x 140 mm oferowana w 3 kolorach: GRAFIT/ANTRACYT,CIEMNY BRĄZ,BRĄZ Każdy kolor produkowany jest w 5 długościach: 3,5m 4,0m 4,5m 5,0m 5,8m Prosimy pytać o dostępność konkretnych długości na magazynie składu. Ważne : niektóre elementy dostępne są tylko w magazynie dystrybutora w Warszawie. Okres oczekiwania do 7 dni.


Legar kompozytowy 30 x 40 mm x 4,0 m

Legar kompozytowy 30 x 40 mm produkowany jest w jednej długości 4,0 m i tylko w kolorze brązowym


Listwa cokołowa 10 x 72 mm x 4,0 m

Listwa cokołowa produkowana jest w identycznych kolorach jak deska tarasowa.


Klips startowy, klips montażowy

Na 1 m2 tarasu przyjmuje się 20szt. złączek montażowych. Produkowane są w dwóch wersjach: stal nierdzewna i plastik.

Listwa kątowa wykończeniowa 48 x 48 mm x 4,0 m

Listwa kątowa służy do wykańczania boków tarasów. Produkowana jest w identycznych kolorach jak deska trasowa.

Skrócona instrukcja montażu

1. Układanie legarów

4. Montaż kolejnych desek

Montaż kolejnych desek

2. Montaż złączki startowej

Montaż złączki startowej

5. Wykańczanie zaślepką i listwą

Wykańczanie zaślepką i listwą

3. Montaż pierwszej deski

Montaż pierwszej deski

Poglądowy przekrój systemy

Poglądowy przekrój systemy