Deska kompozytowa

Deski tarasowe easyDECK są innowacyjnym produktem łączącym naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atm. oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60% z pyłu drzewnego oraz 30 % polietylenu podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem. Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek tarasowych easyDECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie. Kompozytowe deski tarasowe easyDECK to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Wszystko to sprawia, że easyDECK jest coraz częściej polecany przez architektów, projektantów oraz wybierany przez klientów indywidualnych z całej Polski.

Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek tarasowych easyDECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie. Kompozytowe deski tarasowe easyDECK to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Wszystko to sprawia, że easyDECK jest coraz częściej polecany przez architektów, projektantów oraz wybierany przez klientów indywidualnych z całej Polski.

Deska kompozytowa 25 x 140 mm x 3,5m/4,0 m/4,5m/5,0m/5,8m

Deska tarasowa kompozytowa easyDeck 25 x 140 mm oferowana w 3 kolorach: GRAFIT/ANTRACYT,CIEMNY BRĄZ,BRĄZ Każdy kolor produkowany jest w 5 długościach: 3,5m 4,0m 4,5m 5,0m 5,8m Prosimy pytać o dostępność konkretnych długości na magazynie składu. Ważne : niektóre elementy dostępne są tylko w magazynie dystrybutora w Warszawie. Okres oczekiwania do 7 dni.

Cena 22,05 zł/mb

Legar kompozytowy 30 x 40 mm x 4,0 m

Legar kompozytowy 30 x 40 mm produkowany jest w jednej długości 4,0 m i tylko w kolorze brązowym

Cena   11,51 zł/mb

Listwa cokołowa 10 x 72 mm x 4,0 m

Listwa cokołowa produkowana jest w identycznych kolorach jak deska tarasowa.

cena 10,50 zł/mb

Listwa kątowa wykończeniowa 48 x 48 mm x 4,0 m

Listwa kątowa służy do wykańczania boków tarasów. Produkowana jest w identycznych kolorach jak deska trasowa.

cena  9,88 zł/mb

Klips startowy, klips montażowy

Na 1 m2 tarasu przyjmuje się 20szt. złączek montażowych. Produkowane są w dwóch wersjach: stal nierdzewna i plastik.

cena 1,27 zł/szt

Zaślepka PWC

Służy do zakańczania pojedynczych desek. Produkowana jest w kolorach identycznych jak deski tarasowe

Cena: 1,27 PLN

Zaloguj się | Załóż konto klienta
e-mail: